V kolumna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - v kolumna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: v kolumna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. v kolumna w naszej wyszukiwarce.

Tak działa Moskwa. Agenci FSB w przebraniu patriotów - coś Państwu to przypomina?

Tak działa Moskwa. Agenci FSB w przebraniu patriotów - coś Państwu to przypomina? Okazuje się, że rosyjskie metody dezinformacji i propagandy są wszędzie takie same. Na Ukrainie agenci FSB udają patriotów i mamią młodzież. W Polsce, o czym wiemy, jest dokładnie tak samo... „Służby specjalne FR prowadzą aktywne działania, których celem jest przeniknięcie rosyjskich agentów w szeregi ukraińskich organizacji patriotycznych oraz rekrutacja ukraińskich patriotow z zamiarem wykorzystania ich w swoich prowokacjach” – twierdzi ...

V kolumna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - v kolumna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: v kolumna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. v kolumna w naszej wyszukiwarce.

facebook