Uzasadnienie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uzasadnienie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uzasadnienie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uzasadnienie w naszej wyszukiwarce.

Gość Niedzielny ujawnia fragmenty wyroku w procesie Nowicka vs Najfeld

Gość Niedzielny ujawnia fragmenty wyroku w procesie Nowicka vs Najfeld „Gość Niedzielny” dotarł do wyroku w procesie, jaki Wanda Nowicka wytoczyła Joannie Najfeld za słowa, że Nowicka „znajduje się na liście płac przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego” i zdecydował się na ujawnienie jego fragmentów. Ujawnienia wyroku, utajnionego na ... „Kierowana przez Wandę Nowicką organizacja (Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny - przyp. red.) otrzymywała dotacje od wielu podmiotów, w tym także firmy G… (pełna nazwa firmy znajduje się ...

Uzasadnienie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uzasadnienie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uzasadnienie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uzasadnienie w naszej wyszukiwarce.

facebook