Utrecht - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Utrecht. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Utrecht, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Utrecht w naszej wyszukiwarce.

Muzułmanie w Europie: Zabijemy was, chrześcijan

Muzułmanie w Europie: Zabijemy was, chrześcijan Katolicki seminarzysta z holenderskiego Utrechtu spotkał się z atakiem muzułmanów. Ekstremiści grozili mu i opluli, bo nosił koszulkę, która wyraża solidarność z prześladowanymi chrześcijanami. Jak podaje dziennik „Die Presse”, o. Jaider Chantre Sanchez, który pochodzi z Kolumbii, został napadnięty w miejskim parku przez dwóch muzułmanów. Według mediów mężczyźni mieli wołać: „zabijemy was, chrześcijan!”. „Trochę ...

Utrecht - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Utrecht. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Utrecht, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Utrecht w naszej wyszukiwarce.

facebook