Ustrój - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ustrój. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ustrój, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ustrój w naszej wyszukiwarce.

Kukiz: Nie chodziło o odwołanie Gronkiewicz-Waltz, ale o przyszłość Polski

Kukiz: Nie chodziło o odwołanie Gronkiewicz-Waltz, ale o przyszłość Polski „Jeżeli naród nie może stanowić o ustroju, o sposobie wybierania władz, to jak my możemy mówić o państwie demokratycznym? Nie ma demokracji” - ocenił w rozmowie z „Polska The Times” Paweł Kukiz. Muzyk w rozmowie z „Polska The Times” komentuje wyniki wczorajszego referendum w Warszawie. Jego zdaniem, prawie 30 proc. frekwencja to dobry rezultat, „świadczy o budzeniu ducha obywatelskości”. Kukiz zapewnia, że ...

Ustrój - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ustrój. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ustrój, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ustrój w naszej wyszukiwarce.

facebook