Urzędy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - urzędy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: urzędy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. urzędy w naszej wyszukiwarce.

Jarosław Gowin: "Po cholerę informatyzować za 600 milionów złotych bankruta"

Jarosław Gowin: Media donoszą o nieprawidłowościach przy przetargu w ZUS. Czas zadać fundamentalne pytanie: po cholerę informatyzować za 600 milionów złotych bankruta, którego obsługa kosztuje rocznie ponad 4 miliardy złotych? Jarosław Gowin w bardzo mocnych słowach odniósł się do nieprawidłowości w ZUSie. Na swoim blogu dał wyraz swoim emocjom pisząc: ""Media donoszą o nieprawidłowościach przy przetargu w ZUS. Czas zadać ...

Urzędy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - urzędy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: urzędy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. urzędy w naszej wyszukiwarce.

facebook