Uprowadzenie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uprowadzenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uprowadzenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uprowadzenie w naszej wyszukiwarce.

Marcin Suder: Terroryści bili mnie i oskarżali o szpiegostwo

Marcin Suder: Terroryści bili mnie i oskarżali o szpiegostwo Marcin Suder, porwany w Syrii polski fotoreporter, któremu w październiku ub.r. udało się wrócić do Polski opowiedział dziennikarzom „New York Timesa” o tym, jak traktowali go terroryści. Marcin Suder powiedział dziennikarzom nowojorskiej gazety, że po porwaniu został przewieziony do budynku specjalnie przystosowanego do przesłuchań. - Sprawdzali mój aparat i tablet. Potem kazali się rozebrać. Sprawdzali, czy nie ...

Uprowadzenie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uprowadzenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uprowadzenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uprowadzenie w naszej wyszukiwarce.

facebook