Uniwersytet - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uniwersytet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uniwersytet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uniwersytet w naszej wyszukiwarce.

Chciała opuścić wykład, bo płakało dziecko. Gest wykładowcy był zaskakujący!

Chciała opuścić wykład, bo płakało dziecko. Gest wykładowcy był zaskakujący! Wykładowca podczas zajęć pomógł matce uspokoić dziecko. Tym samym stał się bohaterem rodziców, którzy na uczelnię przychodzą z małymi dziećmi. „Wykład to nie tylko słuchanie, ale też nauka wartości”. Izraelski wykładowca Sydney Engelberg stał się bohaterem rodziców po tym jak zaczął uspokajać niesfornego malucha w trakcie swojego wykładu. Na uczelnię przychodzą bowiem rodzice wraz ze swoimi małymi dziećmi. Podczas ...

Uniwersytet - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - uniwersytet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: uniwersytet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. uniwersytet w naszej wyszukiwarce.

facebook