Umk - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - umk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: umk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. umk w naszej wyszukiwarce.

Protestują przeciwko koncertowi Behemota

Protestują przeciwko koncertowi Behemota Toruńskie Centrum Informacji o Sektach i Ruchach Religijnych oraz studenci UMK i mieszkańcy Torunia protestują przeciwko koncertowi grupy Behemoth w studenckim klubie „Od Nowa”. W tym celu piszą listy do rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. "Jest ... Akcja jest prowadzona na portalach społecznościowych oraz poprzez wysyłanie maili do Rektora UMK i Kanclerza UMK, którzy są odpowiedzialni z klub "Od Nowa". „W dniu 21 października b.r. w klubie ...

Umk - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - umk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: umk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. umk w naszej wyszukiwarce.

facebook