Ulotki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulotki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulotki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulotki w naszej wyszukiwarce.

Propaganda rosyjska: "Nikt nie zostanie rozstrzelany bez przyczyny"

Propaganda rosyjska: W zajętym w czwartek przez rosyjską armię Nowoazowsku (południowo-wschodnia Ukraina) pojawiły się ulotki propagandowe o treści: "Nikt nie zostanie rozstrzelany bez przyczyny" Ulotki mają zastraszyćUkraińców, że wkrótce do miasta wjadą większe zastępy wojsk rosyjskich. Treść ultoki opublikowała Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy na swojej stronie internetowej. Ulotka zawiera dziewięciopunktową instrukcję dotyczącą ...

Ulotki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulotki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulotki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulotki w naszej wyszukiwarce.

facebook