Ulice - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulice. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulice, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulice w naszej wyszukiwarce.

Za mało kobiet w nazwach ulic. Nowe zmartwienie Roberta Biedronia

Za mało kobiet w nazwach ulic. Nowe zmartwienie Roberta Biedronia Czym zajmuje się prezydent Słupska? Liczy ilu ulicom w mieście patronują kobiety, a ilu mężczyźni. Jako że patroni ulic to głównie królowie i artyści, Robert Biedroń chce teraz dać równe szanse kobietom. Robert Biedroń dokładnie przejrzał nazwy ulic w Słupsku i doszedł do wniosku, że są tam głównie królowie i sławni artyści, przeważnie mężczyźni. Dlatego w imię poprawności politycznej prezydent planuje dać ...

Ulice - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulice. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulice, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulice w naszej wyszukiwarce.

facebook