Ukamieniowanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ukamieniowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ukamieniowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ukamieniowanie w naszej wyszukiwarce.

Norwescy muzułmanie chcą zabijać niewierne kobiety i homoseksualistów

Norwescy muzułmanie chcą zabijać niewierne kobiety i homoseksualistów W Internecie pojawiło się nagranie z dużej konferencji norweskich muzułmanów. 4000 osób niemal jednogłośnie opowiedziało się za uśmiercaniem niewiernych kobiet i homoseksualistów. Zgromadzeni domagali się też reprezentacji w parlamencie Norwegii. Konferencja miała miejsce jeszcze w marcu tego roku, ale dopiero teraz w Internecie pojawiło się nagranie. Zebranie zostało zorganizowane przez oficjalne centrum ...

Ukamieniowanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ukamieniowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ukamieniowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ukamieniowanie w naszej wyszukiwarce.

facebook