Twarz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - twarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: twarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. twarz w naszej wyszukiwarce.

Mówi konwertyta na islam - Ziomal Kalwas: "Ku...wa mać!"

Mówi konwertyta na islam - Ziomal Kalwas: “Jestem Polakiem i muzułmaninem, ku*** mać!”. Tak polski? pisarz Piotr Ibrahim Kalwas wychodzi na wierzch ze swoim .... islamem. I ma nadzieję, że polscy islamiści pokażą wreszcie się publicznie! “Drodzy przyjaciele muzułmanie! Pokażcie się! Pomóżcie przeprowadzić akcję odczarowującą fobie antyislamskie w Polskie” – tak mówi pisarz Kalwas w filmiku, który krąży sobie po sieci. To pierwszy element akcji w ...

Twarz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - twarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: twarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. twarz w naszej wyszukiwarce.

facebook