TW Bolek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - TW Bolek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: TW Bolek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. TW Bolek w naszej wyszukiwarce.

Cenckiewicz: przywództwo Lecha Wałęsy było naznaczone zdradą

Cenckiewicz: przywództwo Lecha Wałęsy było naznaczone zdradą - Jest kwestią do ustalenia - na ile był tym, który przeszkadzał - a tym, który przewodził - tak dyrektor Centralnego Archiwum Wojskowego mówił w radiowej Trójce o działalności Lecha Wałęsy w "Solidarności" Sławomir Cenckiewicz powiedział w "Salonie politycznym Trójki", kto - jego zdaniem - przyczynił się do obalenia komunizmu. - W Polsce komunizm obalił ruch antykomunistyczny z "Solidarnością" na czele. Na pewno ...

TW Bolek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - TW Bolek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: TW Bolek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. TW Bolek w naszej wyszukiwarce.

facebook