Trener - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trener. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trener, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trener w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: Pozwól sobie płynąć i… walnij kumpla w twarz

Terlikowska: Pozwól sobie płynąć i… walnij kumpla w twarz Daj kumplowi z liścia i bądź z tego dumny – tak ćwiczą rozwój osobowości studenci najbardziej prestiżowej polskiej uczelni ekonomicznej. W pełnej sali studentów nikt przeciw policzkowaniu nie zaprotestował. Podobno cała sytuacja wymknęła się spod kontroli. Dziś studenci kajają się, posypują głowę popiołem i przepraszają, że na renomowaną uczelnię zaprosili osobę, która za duże pieniądze ćwiczenia z rozwoju osobowości ...

Trener - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trener. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trener, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trener w naszej wyszukiwarce.

facebook