Trans - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trans. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trans, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trans w naszej wyszukiwarce.

WOK wystawi operę o transseksualizmie, której bohaterką będzie Grodzka. A kiedy opera o pedofilii?

WOK wystawi operę o transseksualizmie, której bohaterką będzie Grodzka. A kiedy opera o pedofilii? Warszawska Opera Kameralna boryka się z problemami finansowymi. Aby temu zaradzić wystawi operę o transseksualizmie, której bohaterką będzie Anna Grodzka. Dyrektor WOK zapewnia, że to opera o tożsamości seksualnej. O tym, że Warszawska Opera Kameralna boryka się z problemami finansowymi mówi się od dawna. W ubiegłym roku z funkcji dyrektora WOK zrezygnował Stefan Sutkowski. Zastąpił go Jerzy Lach, który ...

Trans - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trans. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trans, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trans w naszej wyszukiwarce.

facebook