Trójka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trójka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trójka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trójka w naszej wyszukiwarce.

Gen. Koziej załatwił Trójce i "Wyborczej" śmigłowce do rozrzucania promocyjnych ulotek "Orzeł może"

Gen. Koziej załatwił Trójce i Z dokumentów, które na swoim blogu opublikował prawnik Piotr VaGla Waglowski wynika, że za zaśmiecanie ulic ulotkami zrzucanymi z helikoptera z okazji akcji "Orzeł może" jest odpowiedzialny... szef BBN, gen. Stanisław Koziej. Waglowski skierował do MON pytanie o to, kto zdecydował o zaangażowaniu śmigłowców Wojska Polskiego w zrzucanie ulotek związanych z akcją "Orzeł może". W odpowiedzi otrzymał dokumenty, z których wynika, że ...

Trójka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trójka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trójka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trójka w naszej wyszukiwarce.

facebook