Towarzysz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - towarzysz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: towarzysz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. towarzysz w naszej wyszukiwarce.

Towarzysze mordercy: Mirosław Milewski

Towarzysze mordercy: Mirosław Milewski W lipcu 1945 roku wojska sowieckiego 385 Pułku Strzeleckiego Wojsk Wewnętrznych NKWD wraz ze specjalnymi oddziałami SMIERSZ („SMIERt SZpionam” – śmierć szpiegom, wydzielone jednostki sowieckiego kontrwywiadu wojskowego) rozpoczęły w okolicach Puszczy Augustowskiej zakrojoną na szeroką ... Milewski urodził się w Lipsku nad Biebrzą 1 maja 1928 roku. Z bezpieką związany od 1944 roku rok później już był – według Czesława Burzyńskiego, żołnierza AK, którego Milewski aresztował ...

Towarzysz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - towarzysz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: towarzysz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. towarzysz w naszej wyszukiwarce.

facebook