Tornielli - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tornielli. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tornielli, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tornielli w naszej wyszukiwarce.

Benedykt XVI : "Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, co do ważności mojej rezygnacji z posługi Piotrowej"

Benedykt XVI : Nie ma “dwuwładztwa” w dzisiejszym Kościele. Benedykt XVI osobiście odpowiedział na pytania watykanisty Andrea Tornielliego odnośnie rzekomych nacisków I spisku! "Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, co do ważności mojej rezygnacji z posługi Piotrowej" i "spekulacji" okolicy to są "po prostu absurdalne" – czytamy na stronie vaticaninsider.com. Jak informuje Tornielli Joseph ...

Tornielli - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tornielli. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tornielli, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tornielli w naszej wyszukiwarce.

facebook