Tomasz Siemoniak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tomasz Siemoniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tomasz Siemoniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tomasz Siemoniak w naszej wyszukiwarce.

Siemoniak zdradza, że Bronisław Komorowski nie chciał uhonorować płk. Kuklińskiego

Siemoniak zdradza, że Bronisław Komorowski nie chciał uhonorować płk. Kuklińskiego Tomasz Siemoniak, były szef MON w radiowej Jedynce powiedział, że jest za tym by przyznać pośmiertnie pułkownikowi Ryszardowi Kuklińskiemu awans generalski. I zdradził, kto był przeciwko uhonorowaniu. Tomasz Siemoniak mówił w radiowej Jedynce, dlaczego za swojej kadencji nie wystąpił o awans dla legendarnego szpiega, bohatera Polski. Jak wyjaśnił, pośmiertnym awansom generalskim przeciwny był ówczesny prezydent Bronisław Komorowski ...

Tomasz Siemoniak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tomasz Siemoniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tomasz Siemoniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tomasz Siemoniak w naszej wyszukiwarce.

facebook