Tolkien - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tolkien. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tolkien, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tolkien w naszej wyszukiwarce.

Na Facebooku Harry Potter jest popularniejszy od Biblii

Na Facebooku Harry Potter jest popularniejszy od Biblii Harry Potter i Władca Pierścieni to książki, które są wśród użytkowników Facebooka popularniejsze od Biblii. Wynika tak z obszernej analizy, jaką przeprowadzono uwzględniając ponad 130 tysięcy statusów. W ostatnim czasie na Facebooku wiele osób angażowało się w akcję, w której wymieniało 10 najważniejszych dla siebie książek. Okazuje się, że na tym portalu społecznościowym największą popularnością cieszy się ...

Tolkien - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tolkien. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tolkien, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tolkien w naszej wyszukiwarce.

facebook