TOK FM - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - TOK FM. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: TOK FM, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. TOK FM w naszej wyszukiwarce.

"Jesteśmy cały czas szantażowani i wyzywani przez prawą stronę. To chamówa". "Czy jakiś kapłan zareaguje?"

„Przekraczane są kolejne granice chamówy przez prasę, która uważa się za odważną, niepokorną, szlachetną - tą, która nadaje ton, broni dekalogu i etyki mediów”. Czy zareaguje jakiś ksiądz? Goście radia TOK FM rozmawiali dziś o wydanej właśnie przez Frondę książce „Resortowe dzieci”. Publikacja Doroty Kani, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza niezwykle poruszyła rozmówców. „Przekraczane są kolejne granice chamówy ...

TOK FM - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - TOK FM. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: TOK FM, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. TOK FM w naszej wyszukiwarce.

facebook