Time - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Time. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Time, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Time w naszej wyszukiwarce.

Transseksualizm kolejnym etapem do zniszczenia godności człowieka

Transseksualizm kolejnym etapem do zniszczenia godności człowieka Po raz pierwszy w historii magazynu „Time” pojawiła się na okładce osoba transseksualna. To oznaka, że zbliża się kolejna bitwa ideologów o społeczne zaakceptowanie i prawne uznanie tego zaburzenia Lawrene Cox, tak nazywa się transseksualista, który występuje na okładce magazynu „Time”. Pozuje w nim ubrany w damską sukienkę, ostrym makijażem. Przykry widok, gdyż można bez problemu odgadnąć, że biologicznie ...

Time - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Time. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Time, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Time w naszej wyszukiwarce.

facebook