Teologia kobiety - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - teologia kobiety. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: teologia kobiety, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. teologia kobiety w naszej wyszukiwarce.

Dla kapłaństwa kobiet „drzwi są zamknięte” – powiedział papież Franciszek

Dla kapłaństwa kobiet „drzwi są zamknięte” – powiedział papież Franciszek Kobiety także w przyszłości nie będą mogły zostawać w Kościele katolickim duchownymi. „Te drzwi są zamknięte” – powiedział papież Franciszek w poniedziałek podczas lotu powrotnego z Brazylii. Zdaniem papieża, Jan Paweł II w „definitywnej formie” zdecydował o tej sprawie. Franciszek odwołał się do pisma Ordinatio sacerdotalis, w którym Jan Paweł II wykluczył kapłaństwo kobiet w Kościele. Zostało ...

Teologia kobiety - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - teologia kobiety. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: teologia kobiety, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. teologia kobiety w naszej wyszukiwarce.

facebook