Teolog - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - teolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: teolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. teolog w naszej wyszukiwarce.

Gender jest cudowny, a Kościół i biskupi populistyczny. Diagnozy teologa z „Więzi”

Gender jest cudowny, a Kościół i biskupi populistyczny. Diagnozy teologa z „Więzi” O populizm na miarę Samoobrony oskarża w felietonie dla Tok FM dr Konrad Sawicki, teolog związany z „Więzią”. Jego zdaniem przyczyną jest spadek liczby wiernych i poszukiwanie winnych w gender. „... zaraza populizmu wydaje się wdzierać jeszcze głębiej: na niektóre plebanie i do pałaców biskupich, na ambony, do domów katolickich polityków i działaczy, do redakcji katolickich mediów” - diagnozuje Sawicki. ...

Teolog - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - teolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: teolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. teolog w naszej wyszukiwarce.

facebook