Teheran - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Teheran. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Teheran, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Teheran w naszej wyszukiwarce.

Al-Kaida wraca do Afganistanu?

Al-Kaida wraca do Afganistanu? Amerykańskie władze oskarżyły Iran o zawarcie tajnego paktu z terrorystami z Al-Kaidy. Zdaniem USA Teheran będzie pomagał w przerzucaniu zamachowców i ich pieniędzy z Bliskiego Wschodu do Afganistanu i Pakistanu. W związku z tymi informacjami Waszyngton wprowadził sankcje wobec sześciu domniemanych agentów Al-Kaidy, w tym mieszkającego w Iranie osobnika, który – według USA – działa z przyzwoleniem władz w Teheranie. ...

Teheran - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Teheran. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Teheran, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Teheran w naszej wyszukiwarce.

facebook