Technika - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - technika. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: technika, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. technika w naszej wyszukiwarce.

Czy odkrycia naukowe mogą doprowadzić do zmiany stosunku Kościoła do in vitro?

Czy odkrycia naukowe mogą doprowadzić do zmiany stosunku Kościoła do in vitro? Kościół nie zmieni nauczania w sprawie zapłodnienia in vitro, nawet jeśli technika ta będzie się rozwijać i lepiej bronić życia – podkreśla biskup Ignacio Carrasco de Paula z Papieskiej Akademii Życia. Wbrew powracającym opiniom – niestety także wśród niektórych katolików czy duchownych – że rozwój technologii zapłodnienia in vitro może doprowadzić do zmiany stosunku do niej Kościoła, nie ma takiej możliwości. ...

Technika - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - technika. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: technika, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. technika w naszej wyszukiwarce.

facebook