Tbilisi - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tbilisi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tbilisi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tbilisi w naszej wyszukiwarce.

Andrzej Talaga dla Fronda.pl: Putin potrzebuje sukcesów. Rosja może wchłonąć Abchazję

Andrzej Talaga dla Fronda.pl: Putin potrzebuje sukcesów. Rosja może wchłonąć Abchazję Putin potrzebuje dalszych sukcesów. Na Ukrainie na razie ich nie osiągnie. Dlatego jest możliwe, że Abchazja zostanie przez Rosję wchłonięta - mówi Andrzej Talaga w rozmowie z portalem Fronda.pl. Portal Fronda.pl: Rosja przedstawiła władzom w Abchazji traktat, który w ogromnej mierze zbliży Suchumi do Moskwy. Gruzja obawia się, że jest to tak naprawdę przygotowanie do aneksji. Andrzej Talaga: Rosja ...

Jakże aktualne słowa śp. Lecha Kaczyńskiego: "Dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!

Jakże aktualne słowa śp. Lecha Kaczyńskiego: "Świetnie wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!" - takie słowa wypowiedział śp. Lech Kaczyński na wiecu w Tibilisi 12 sierpnia 2008 r. W Tibilisi (Gruzja) razem stanęli prezydenci: Polski, Ukrainy, Estonii, Łotwy i Litwy. Te działania polityczne tych ludzi zatrzymały rosyjskie czołgi. Warto przypomnieć co mówił wtedy śp. Lech Kaczyński do Gruzinów ...

Tbilisi - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Tbilisi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Tbilisi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Tbilisi w naszej wyszukiwarce.

facebook