Tata - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - tata. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: tata, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. tata w naszej wyszukiwarce.

Darmowy podręcznik MEN: rodzice adopcyjni oburzeni na "niby mamę", "niby tatę"

Darmowy podręcznik MEN: rodzice adopcyjni oburzeni na Rodzice zastępczy i adopcyjni oburzają się na podręcznik MEN. Nie chcą, by ich dzieci uczyły się z takich krzywdzących rozróżnień. "Niby-mama", "niby - tata" może być szkodliwe dla dziecka. Stowarzyszenie Nasz Bocian wystowowało list skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej, w którym pisze, że "rodzice adopcyjni nie chcą, aby ich dzieci uczyły się takich krzywdzących rozróżnień, a tym bardziej nie ...

Tata - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - tata. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: tata, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. tata w naszej wyszukiwarce.

facebook