Taksówkarze - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - taksówkarze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: taksówkarze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. taksówkarze w naszej wyszukiwarce.

Hartman opluwa Kościół: W Kościele pedofilia to zjawisko powszechne

Hartman opluwa Kościół: W Kościele pedofilia to zjawisko powszechne Chamski antyklerykalizm staje się powoli znakiem rozpoznawczym prof. Jana Hartmana. Tym razem światły ten filozof przekonuje, że zdziwiony byłby, gdyby pedofilem był taksówkarz, ale pedofil arcybiskup w ogóle go nie zaskakuje. - Co to za różnica, czy jest księdzem, nuncjuszem czy taksówkarzem? Popełnił przecież obrzydliwe przestępstwo. Z resztą gdyby to był taksówkarz, to byłbym bardziej zdziwiony, bo w tym środowisku pedofilia ...

Taksówkarze - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - taksówkarze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: taksówkarze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. taksówkarze w naszej wyszukiwarce.

facebook