Tłum - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - tłum. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: tłum, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. tłum w naszej wyszukiwarce.

Tłum chce wykonać wyrok śmierci na Franciszkanach w Boliwii

Tłum chce wykonać wyrok śmierci na Franciszkanach w Boliwii Polski franciszkanin posługujący w Boliwii, Kasper Mariusz Kaproń OFM, na swoim profilu na facebooku, opublikował 15 czerwca o 11.30 następującą prośbę, zasygnalizował w ten sposób także istnienie poważnego problemu jaki przeżywa obecnie Kościół Katolicki w ... Drodzy Przyjaciele! Zwracam się do Was z prośbą o modlitwę w intencji moich franciszkańskich współbraci: René, Elvio, Lorenzo oraz naszych postulantów, których życie jest w poważnym niebezpieczeństwie. Dnia 24 kwietnia ...

Tłum - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - tłum. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: tłum, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. tłum w naszej wyszukiwarce.

facebook