Szynka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szynka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szynka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szynka w naszej wyszukiwarce.

Subway wycofuje kanapki z szynką i bekonem. Powód? Bojkot muzułmanów!

Subway wycofuje kanapki z szynką i bekonem. Powód? Bojkot muzułmanów! Chora, polityczna poprawność dostarcza nam codziennie nowych absurdalnych faktów. I tak kanapkowy gigant Subway wycofuje z 200 swoich restauracji sandwicha z szynką czy bekonem. Powód? Muzułmanie! Zamiast kanapki z szynką i bekonem, Subway będzie serwował mięso pochodzące z rytualnego uboju „halal”, czyli produkt żywnościowy zgodny z surowym wymogiem nieeuropejskiego prawa muzłumanów. Dlaczego Subway dokonał takiego dziwnego ...

Szynka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szynka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szynka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szynka w naszej wyszukiwarce.

facebook