Szymon niemiec - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szymon niemiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szymon niemiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szymon niemiec w naszej wyszukiwarce.

Prorok homoseksualistów

Prorok homoseksualistów - Gdyby Chrystus przyszedł dziś ponownie na ziemię, byłby tu, na Paradzie Równości - przekonywał "ksiądz" Szymon Niemiec uczestników sobotniego marszu. Portal Fronda.pl publikuje nagranie z "błogosławieństwem" jakiego udzielił homoseksualistom.  - Miłujcie się! - krzyczeli przedstawiciele homoseksualnego lobby z kolorowej platformy na sobotniej Paradzie Równości. Można by zastanowić się nad tym, czy aby wykorzystanie hasła, w Polsce jednoznacznie kojarzonego, z ...

Szymon niemiec - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szymon niemiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szymon niemiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szymon niemiec w naszej wyszukiwarce.

facebook