Szymon hołownia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szymon hołownia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szymon hołownia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szymon hołownia w naszej wyszukiwarce.

Cieślik dla Fronda.pl o odejściu Hołowni z "Wprost": Nie można ssać dwóch piersi

Cieślik dla Fronda.pl o odejściu Hołowni z Przykład Szymona Hołowni pokazuje, że Tomasz Lis po jego głośnym odejściu z „Newsweeka” miał rację. „Nie można ssać dwóch piersi”. Można być albo z nimi, czyli wspierającym ataki Palikota na Kościoła medialnym mainstreamem, albo z ... I nie mam wątpliwości, że przetrwamy, choć wątpię czy wynik tej bitwy będzie korzystny dla którejkolwiek ze stron. Hołownia jako bodaj ostatni próbował w mediach mainstreamowych reprezentować katolików, na poważnie ...

Szymon hołownia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szymon hołownia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szymon hołownia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szymon hołownia w naszej wyszukiwarce.

facebook