Szturm modlitewny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szturm modlitewny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szturm modlitewny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szturm modlitewny w naszej wyszukiwarce.

UWAGA! Szturm modlitewny za salezjanina, którego ISIS chce ukrzyżować w Wielki Piątek!

UWAGA! Szturm modlitewny za salezjanina, którego ISIS chce ukrzyżować w Wielki Piątek! Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie. Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów Kapłana porwało ISIS w Jemenie. Jest torturowany i ma zostać ukrzyżowany w Wielki Piątek. Prośba o modlitwę za niego i za jego oprawców. Poniżej propozycja aby zmówić trzy razy Wierzę ...

Szturm modlitewny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szturm modlitewny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szturm modlitewny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szturm modlitewny w naszej wyszukiwarce.

facebook