Szpitale - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szpitale. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szpitale, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szpitale w naszej wyszukiwarce.

Przekształcenie szpitali w spółki nie poprawiło ich sytuacji, a przyspieszyło prywatyzację

Przekształcenie szpitali w spółki nie poprawiło ich sytuacji, a przyspieszyło prywatyzację „Proces kręcenia lodów na majątku ochrony zdrowia zapowiadany kiedyś przez byłą posłankę Platformy Beatę Sawicką, trwa (...) w najlepsze” - ocenia Zbigniew Kuźmiuk. W tym tygodniu Najwyższa Izba Kontroli (NIK)opublikowała raport poświęconej ocenie jednej ze sztandarowych „reform” rządu Donalda Tuska i jego minister zdrowia Ewy Kopacz, mianowicie przekształcenia szpitali w spółki prawa handlowego. ...

Szpitale - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szpitale. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szpitale, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szpitale w naszej wyszukiwarce.

facebook