Szopka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szopka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szopka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szopka w naszej wyszukiwarce.

Francja zakazuje bożonarodzeniowej szopki! Kontrrewolucja antymasońska w Wandei...

Francja zakazuje bożonarodzeniowej szopki! Kontrrewolucja antymasońska w Wandei... Urzędnicy w zachodnio-francuskim mieście La Roche-Sur-Yon toczą wojnę z religią katolicką. Uznali, że w publicznym miejscu nie może znajdować się bożonarodzeniowa szopka. To zamach na świeckość Francji. Taką decyzję podjął sędzia w Nantes. Jego zdaniem bożonarodzeniowa szopka była „symbolem religijnym”, w ten sposób kłócąc się z francuskimi zasadami „neutralności religijnej w przestrzeni publicznej”. W związku z tym ...

Szopka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szopka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szopka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szopka w naszej wyszukiwarce.

facebook