Szkoła katolicka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szkoła katolicka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szkoła katolicka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szkoła katolicka w naszej wyszukiwarce.

Gej pozwał do sądu archidiecezję za „dyskryminację”

Gej pozwał do sądu archidiecezję za „dyskryminację” Homoseksualista Mark Zmuda pozwał archidiecezję Seattle do sądu. Powodem jest zwolnienie go z katolickiej szkoły po zawarciu „małżeństwa” homoseksualnego, choć złamał przez to zawartą umowę. Mark Zmuda był wicedyrektorem katolickiej szkoły w stanie Waszyngton (Eastside Catholic High School w Sammamish). Został zwolniony gdy wyszło na jaw, że zawarł „małżeństwo” homoseksualne. Gdy podpisywał umowę o pracę ...

Katolicka szkoła w USA wyrzuciła z pracy homoseksualistę, bo świadomie złamał regulamin, zawierajac „związek małżeński ”. W kraju doszło do dużych protestów.

Katolicka szkoła w USA wyrzuciła z pracy homoseksualistę, bo świadomie złamał regulamin, zawierajac „związek małżeński ”. W kraju doszło do dużych protestów. Tysiące osób protestują poprzez Facebooka oraz wysyłając petycje, w których domagają się ponownego zatrudnienia Michaela Griffina w szkole św. Ducha położonej nieopodal Filadelfii. Kłopoty zaczęły się w zeszłym tygodniu, gdy Griffin poinformował administrację szkoły poprzez e-mail, że spóźni się na posiedzenie nauczycieli szkoły, bo musi zdobyć dokumenty potrzebne do zawarcia „małżeństwa” homoseksualnego. Griffin, ...

Szkoła katolicka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szkoła katolicka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szkoła katolicka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szkoła katolicka w naszej wyszukiwarce.

facebook