Szkalowanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szkalowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szkalowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szkalowanie w naszej wyszukiwarce.

Cicho!... Berlin mówi!...

Cicho!... Berlin mówi!... Niemcy od lat wmawiają światu, że naziści spadli z kosmosu. A skoro Niemcy tak światu mówią, no to jak – Platforma miałaby stawać okoniem, wchodzić Berlinowi w drogę? BERLINOWI?! No nie można przecież... Minister Grzegorz Schetyna robi sobie z Polaków jaja. Trudno inaczej nazwać jego reakcję na opublikowanie informacji o amerykańskiej grze karcianej, która rozpowszechnia kłamstwa o „nazistowskiej” Polsce. Schetyna mianowicie patetycznym tonem ...

Szkalowanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - szkalowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: szkalowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. szkalowanie w naszej wyszukiwarce.

facebook