Szczerski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Szczerski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Szczerski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Szczerski w naszej wyszukiwarce.

Prof. Szczerski: Duda odbuduje siłę Polski w regionie!

Prof. Szczerski: Duda odbuduje siłę Polski w regionie! "Należy zorganizować coś w stylu okrągłego stołu państw środkowoeuropejskich, bo ostatnie kilka lat było całkowicie zmarnowanych. Pierwsza runda wizyt prezydenta Dudy to będą stolice państw regionu". Prof. Krzysztof Szczerski, który w przypadku wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich zostałby jego doradcą ds. zagranicznych, był gościem Telewizji Republika. Przekonywał, że zadaniem polskiej dyplomacji musi stać się „odbudowanie ...

Szczerski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Szczerski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Szczerski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Szczerski w naszej wyszukiwarce.

facebook