Szczeci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Szczeci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Szczeci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Szczeci w naszej wyszukiwarce.

Zarażeni Biało-Czerwoną

Zarażeni Biało-Czerwoną W Szczecinie działa grupa młodych patriotów. Biorą udział w różnych inicjatywach. Na marszach i uroczystościach wyróżnia ich 100 metrowa biało-czerwona flaga. Jedną z osób tzw. szczecińskiej ekipy jest Joanna Rutkowska.   Jej przodkowie pochodzili z Kresów. Już od najmłodszych lat słyszała, że dziadkowie spod Lwowa zostali wywiezieni na Syberię, a Katyń był sowiecką zbrodnią. – Ta rana po Katyniu nie ...

Szczeci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Szczeci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Szczeci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Szczeci w naszej wyszukiwarce.

facebook