Synod - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - synod. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: synod, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. synod w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: To nie inkulturacja, tylko ucieczka od prawdy

Terlikowski: To nie inkulturacja, tylko ucieczka od prawdy To dopiero początek Synodu i wiele w jego trakcie może się jeszcze zdarzyć, ale nie sposób nie dostrzec niepokojących sygnałów. Jednym z nich jest dziwaczna wypowiedź przewodniczącego episkopatu Kanady. Wedle arcybiskupa Paula-André Durochera problemem dla wielu współczesnych ludzi ma być już słowo „nierozerwalność”, równie skomplikowane – jego zdaniem – jak „transsubstancjacja”. Nie zawsze jest ono zrozumiałe dla ludzi, którzy ...

Synod - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - synod. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: synod, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. synod w naszej wyszukiwarce.

facebook