Symulator - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - symulator. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: symulator, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. symulator w naszej wyszukiwarce.

Symulator "bycia w ciąży"

Symulator "bycia w ciąży" Kreatywność Japończyków jak zawsze zaskakująca. Pracownicy Japońskiego Instytutu Zaawansowanej Nauki i Technologii stworzyli kostium symulujący ciążę. Pokazuje on wszelkie aspekty stanu fizjologicznego: wagę dziecka, temperaturę jego ciała, bicie serca, ruchy malucha, oraz uczy budowy więzi ... Jak działa symulator? Skafander symuluje płód przy pomocy ciepłej wody, 45 baloników (o łącznej pojemności 4 litrów), które udając kopanie w brzuchu, rozprężają się i zapadają. Poszczególne części napełniają się ...

Symulator - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - symulator. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: symulator, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. symulator w naszej wyszukiwarce.

facebook