Świdnica - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świdnica. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świdnica, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świdnica w naszej wyszukiwarce.

"Bóg ma patent na wyjście z kryzysu"

"Bóg ma patent na wyjście z kryzysu" W najbliższy weekend małżeństwa z całej Polski zjadą do Świdnicy na pierwszy ogólnopolski Kongres Małżeństw.  Czy organizatorzy mają patent na posklejanie rozerwanych więzi? - o to ks. Marka Dziewieckiego, jednego z prelegentów, pyta Marta Brzezińska.  Marta Brzezińska: Organizatorzy Kongresu mają patent na rozwiązanie kryzysów w małżeństwach?   Ks. Marek Dziewiecki: To nie my ludzie, tylko Bóg ma patent na to, w jaki sposób zaradzić kryzysom ...

Świdnica - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świdnica. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świdnica, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świdnica w naszej wyszukiwarce.

facebook