Światło - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - światło. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: światło, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. światło w naszej wyszukiwarce.

Człowieku! Czy ty wiesz, że Światło przyszło na świat?

Człowieku! Czy ty wiesz, że Światło przyszło na świat? Bo brak prawdy, zamazanie, kluczenie, a może i właśnie współczesna poprawność polityczna łączą się z ciemnością. Uczepię się tej poprawności. Jest ona czasem wprost kłamstwem!-pisze o. Leon Knabit Nikodem, bohater dzisiejszej ewangelicznej rozmowy, przyszedł do Jezusa w nocy. Nie wypadało bowiem dostojnikowi żydowskiemu publicznie spotykać się z jakimś, niezbyt jeszcze znanym wędrownym nauczycielem z Galilei. Nie wypadało… A ...

Światło - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - światło. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: światło, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. światło w naszej wyszukiwarce.

facebook