Świadkowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świadkowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świadkowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świadkowie w naszej wyszukiwarce.

Nowe, kompromitujące fakty przeciwko abp. Wesołowskiemu

Nowe, kompromitujące fakty przeciwko abp. Wesołowskiemu Dominikańska telewizja dotarła do materiałów śledczych w sprawie arcybiskupa Józefa Wesołowskiego, oskarżonego o pedofilię. Wynika z nich, że były nuncjusz apostolski używał życia jak jakiś mafioso. Materiały śledcze dominikańskiej prokuratury pokazują, że nie tylko pedofilia ale również zażywanie narkotyków i nadużywanie alkoholu były problemem byłego nuncjusza apostolskiego na Dominikanie. Na początku listopada prokurator generalny Dominikany zakończył ...

Świadkowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świadkowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świadkowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świadkowie w naszej wyszukiwarce.

facebook