Św Maria Magdalena - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - św Maria Magdalena. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: św Maria Magdalena, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. św Maria Magdalena w naszej wyszukiwarce.

Święta Maria Magdalena. Jawnogrzesznica czy opętana?

Święta Maria Magdalena. Jawnogrzesznica czy opętana? Kościół 22 lipca wspomina św. Marię Magdalenę. Powszechnie – choć błędnie - uważa się, że była kobieta cudzołożną, która zmieniła swoje życie po spotkaniu Jezusa. Była przy Nim na Golgocie; jako jednej z pierwszych osób, ... Wizerunek świętej jako grzesznicy nawróconej z nierządu wywodzi się z VII w. Św. papież Grzegorz Wielki w swoich homiliach łączył w jedną i tę samą osobę postaci Marii Magdaleny i ...

Św Maria Magdalena - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - św Maria Magdalena. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: św Maria Magdalena, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. św Maria Magdalena w naszej wyszukiwarce.

facebook