Sudan - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sudan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sudan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sudan w naszej wyszukiwarce.

Czeski misjonarz jeszcze żyje! Ochroń go przed islamistami

Czeski misjonarz jeszcze żyje! Ochroń go przed islamistami Rozprawa misjonarza odbyła się 17 listopada. Dobra wiadomość jest taka, że Petr Jašek ciągle żyje. Rozprawa była bardzo krótka - kolejny termin wyznaczono na 21 listopada. Potrzebna pomoc!!! Petr Jašek, czeski misjonarz i pracownik misji humanitarnej, trafił do więzienia po tym, jak pomagał prześladowanym chrześcijanom w Sudanie. Został niesprawiedliwie uwięziony po absurdalnym oskarżeniu o sabotaż i szpiegostwo. Grozi ...

Sudan - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sudan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sudan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sudan w naszej wyszukiwarce.

facebook