Stwórca - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stwórca. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stwórca, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stwórca w naszej wyszukiwarce.

To ten sam Bóg, choć inaczej rozumiany. Jeszcze o islamie i chrześcijaństwie

To ten sam Bóg, choć inaczej rozumiany. Jeszcze o islamie i chrześcijaństwie Gabriel Kayzer (ten sposób argumentacji jest typowy) udowodnił w swoim tekście, że muzułmanie nie są chrześcijanami. To prawda, tyle, że z niej wcale nie wynika, że wierzą w innego Boga, a jedynie, że wierzą inaczej. Zacznę od kilku zastrzeżeń. Nie jestem wielbicielem islamu i nie sądzę, by można było i nalażało uznawać go za religię pokoju i miłości. Jestem w pełni świadomy ogromnych różnic (także ...

Stwórca - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stwórca. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stwórca, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stwórca w naszej wyszukiwarce.

facebook