Stuhr - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stuhr. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stuhr, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stuhr w naszej wyszukiwarce.

Stuhr: polskość najpierw mnie śmieszy. Potem się wstydzę

Stuhr: polskość najpierw mnie śmieszy. Potem się wstydzę Jerzy Stuhr nie ustaje w ordynarnych atakach na Polaków. Stwierdził, że polskość w pierwszym odruchu go śmieszy. Później aktor czuje wstyd i gorycz. Bo nietolerancja, bo agresja na Marszu Niepodległości... Jerzy Stuhr twierdzi, że poprzez swój film „Obywatel” chce wyzwolić Polaków z narodowych przywar. Trudno jednak wyobrazić sobie, jak chciałby to zrobić, bo… W wywiadzie dla „Menstream.pl” Stuhr wyznaje, że ...

Stuhr - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stuhr. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stuhr, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stuhr w naszej wyszukiwarce.

facebook