Strony internetowe - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - strony internetowe. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: strony internetowe, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. strony internetowe w naszej wyszukiwarce.

Homo-lobby protestuje, bo firma DELL stworzyła program do blokowania gejowskich stron!

Homo-lobby protestuje, bo firma DELL stworzyła program do blokowania gejowskich stron! Wiodące korporacje komputerowe, w tym Dell, sprzedają oprogramowanie, które uniemożliwia dostęp do gejowskich stron. Widać, że coraz więcej firm propaguje normalny i zdrowy tryb życia. Oprogramowanie blokuje wszystkie strony gejowskie, nawet te, które nie mają odniesienia do erotyki. Niektóre z firm sprzedających takie oprogramowanie oficjalnie wspierają cele LGBTI, otrzymując wysokie noty w „równościowych” standardach. Jedna ...

Strony internetowe - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - strony internetowe. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: strony internetowe, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. strony internetowe w naszej wyszukiwarce.

facebook